Naše oblíbené aviváže za sebou mají už přes půl století existence a nikdy nekončícího vývoje. Neustále zlepšujeme nejen jejich jedinečné vlastnosti, díky kterým je Vaše prádlo krásně voňavé, měkoučké a hebké, ale také myslíme na jejich dopad na životní prostředí.
Medvídek Coccolino se stal symbolem aviváží v roce 1983 a zařadil se tak do rodiny značek pracích prostředků působících v řadě světových zemí (Comfort, Snuggle, Robijn, a další). Jeho jméno pochází z italského slova ‚coccolone‘, což znamená mazlivý či hýčkavý. Na svět ho přivedl loutkař Kermit Love, který se podílel třeba na vzniku známých The Muppets (zejména těch ze seriálu Sezame, otevři se).
Do obchodů se první výrobky Coccolino dostali v roce 2014. Velice rychle jste si naše koncentrované aviváže oblíbili, díky tomu dnes patří mezi nejprodávanější na trhu. Zvláště oblíbení se stali plyšoví medvídci Coccolino, které jsme Vám a Vašim dětem ve spolupráci s obchodníky rozdávali v mnoha akcích.
Stále pracujeme na nových a nových vůních inspirovaných třeba květinami, ovocem či luxusními parfémy. Postupně jsme pro Vás vedle aviváží začali nabízet i další skvělé výrobky Coccolino: perličky na praní, vonné sáčky do skříní, speciální vodu do žehličky či ubrousky do sušičky.

Ve vývoji našich produktů stále více zvažujeme jejich dopad na životní prostředí. Díky tomu vznikly například ultrakoncentrované aviváže Coccolino Ultimate Care. Zatímco běžná aviváž vyžaduje prací dávku o objemu cca 25 ml, Coccolino Ultimate Care dosáhne požadovaného výsledku s menší dávkou, tedy 15 ml.

 

Díky tomu Vám nově stačí menší lahev na stejný počet praní. To šetří nejen místo ve Vaší nákupní tašce a domácí skříňce, ale také v nákladních vozidlech, která díky tomu mohou dovézt více aviváží se stejnými emisemi. Tyto lahve jsou navíc ze 100% recyklovaného plastu, tedy nevyžadují nový panenský plast vyráběný přímo z ropy. Vystačí si místo toho s plastovým odpadem – třeba právě i s tím, který vhazujete do žlutého kontejneru.

Na jaře 2019 jsme nastartovali revoluci díky novým pracím gelům Coccolino Care. Pomáhají chránit barvy a udržovat vlákna pevná, aby se oblečení nevytahalo a lépe se žehlilo. To přispívá k prodloužení jeho životnosti – záleží nám totiž na tom, aby oblečení dlouho vydrželo a zbytečně se jím neplýtvalo. Při použití Coccolino Care společně s našimi avivážemi či perličkami dosáhnete při praní perfektních výsledků.

 

V létě 2020 jsme začali Coccolino Care nabízet také ve formě praktických pracích kapslí 3v1. Ty stačí jen vhodit do bubnu pračky, tím je dávkování vyřešeno. K vlajkové čtveřici gelů na barevné, bílé, černé a hedvábné prádlo najdete v všem portfoliu prací gel na sportovní prádlo nebo pro citlivou pokožku.